Mimari sektörün buluşma noktasına hoş geldiniz...

Üye Girişi    Yeni Üye

Firmalar

İç Mimari > Firmalar > Laressa

Laressa

Laressa

www.laressa.com.tr

Mahmutbey Caddesi Aksakal İş. Merkezi Güneşli

Merkez, Bağcılar, İstanbul

+90 2126306754

Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat'a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.ş. olarak 1992'den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz, 2005 yılında oluşturduğu yeni marka kimliği olan Laressa ile büyük bir dönüşüm yaşıyor.

Ankara'daki fabrikalarımızda, 30.000 m2'lik bir alanda üretim yapan Laressa yıllık 450.000 adet yaylı ve sünger yatak, 10.000 takım oturma grubu ve 25.000 takım panel mobilya üretim kapasitesine sahip.

Laressa çağdaş işletmecilik anlayışı ile, yeni trendleri takip eden, iş ahlakını ve dürüstlüğü her şeyin üstünde tutan bir firma kimliğiyle Türk mobilya sektörünün seçkin isimlerinden biri olma yolunda ilerliyoruz.

Misyon olarak Laressa, tüketiciye estetik, ergonomik, sağlıklı ve konforlu tasarımlar sunmak, dünya standartlarındaki kalite anlayışını sürdürerek ekonomik ve hızlı hizmet sağlamayı benimsemiştir.

Ürün kategorileri

Son Eklenen Ürünler Tüm Ürünler

Bu firmanın sattığı markalar Tüm Markalar

Laressa

Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat'a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.ş. olarak 1992'den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz, 2005 yılında oluş...
Hakkında I Site Turu I Üyelik Avantajları I Sıkça Sorulan Sorular I Reklam Seçenekleri I Üyelik Sözleşmesi I Kullanım Koşulları I İletişim